Certifikace

Solidea Net Partner Logo

Společnost Solidea Net Partner je partnerem společnosti Veeam Software výrobcem produktů pro správu virtuální infrastruktury a ochranu dat.

Veeam je mezinárodní společnost, která má severoamerické ústředí v Columbusu ve státě Ohio (USA), evropské ústředí v Readingu v Berkshiru (Spojené království) a ústředí pro Asii a Tichomoří v Sydney (Austrálie). Společnost Veeam má v současnosti více než 30 000 zákazníků po celém světě a každý měsíc získá zhruba 1 500 nových zákazníků. Bezplatný nástroj Veeam FastSCP™, který využívá více než 150 000 odborníků na platformu VMware, je v současnosti nejpoužívanějším nástrojem pro správu prostředí VMware.
Společnost byla založena v roce 2006 týmem, který stál za Aelita Software, společností, která se proslavila řešeními správy systému Windows Server. V roce 2008 společnost Veeam koupila společnost nworks a získala tak řešení, která umožňují propojit prostředí VMware se systémy podnikové správy od společností HP a Microsoft.
Společnost Veeam se rychle rozrůstá a spolu s ní se rozvíjí i síť partnerů po celém světě. Odborníkům v oblasti IT nabízí inovativní a praktická řešení, která pomáhají lépe spravovat virtuální infrastrukturu. Společnost Veeam se v současnosti zaměřuje na správu prostředí VMware, ale již ohlásila rovněž podporu prostředí Microsoft Hyper-V.

Společnost Solidea Net Partner je partnerem společnosti Citrix již od roku 1996.
V současné době se statumen SMB specialist.

Produktová řada společnosti Citrix přináší zákazníkům komplexní a efektivní infrastrukturu pro poskytování aplikací a desktopů odkudkoliv, kdykoliv a z jakéhokoliv zařízení.. Virtualizační nástroje Citrix, které pokrývají řešení od datového centra až po koncová zařízení uživatelů, jsou moderní, osvědčenou a spolehlivou metodou poskytování aplikací a desktopů uživatelům.

Společnost Citrix Systems je předním dodavatelem virtuálních počítačových řešení, která pomáhají lidem pracovat kdykoliv, odkudkoliv a z jakéhokoliv přístroje. Více jak 250.000 organizací z celého světa spoléhá na to, že jim Citrix pomůže vybudovat jednodušší a ekonomičtější IT prostředí pro jejich uživatele díky virtuálním desktopům, setkáním a data centrům. Virtualizační, networkingová a cloudová řešení Citrix zajišťují přes 100 miliónů korporátních desktopů a využívá je až 75% uživatelů internetu každý den. Citrix udržuje partnerský vztah s více než 10.000 firmami ve více než 100 zemích. Více informací na www.citrix.com.

 

Kontakty

Solidea
Tomáš Štěpánek
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kontakty

Aplikace365
David Aschermann
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.