FAQ's

Solidea Net Partner Logo

Často kladené dotazy

Co je to hosting a hostovaný server?

Hosting je velmi zjednodušeně řečeno poskytování čehosi a ve vztahu zákazník / poskytovatel jde o pronajímání. Slovník anglicko-český uvádí pod heslem „host“ překlad - hostitel, pořadatel, pořádat nebo hostit.
A možná právě příbuznost, jak zvuková tak obsahová, s českým host / hostit způsobil takovou oblibu tohoto termínu.
V případě IT jde především o poskytování určitých prostředků, jako jsou prostor v serverroomu, prostor v racku, výkon serveru, kapacita na diskovém úložišti nebo celý server.

K čemu potřebuji služby Office 365?

V dnešním celosvětově konkurenčním prostředí potřebují společnosti všech velikostí technologii, která nabízí pružnost a účelnost vynakládání prostředků pro zvýšení hodnoty organizace. Těchto cílů umožňují dosáhnout cloudové služby. Poskytují uživatelům kancelářské nástroje se všemi potřebnými funkcemi, které umožňují zbavit se břemene správy a údržby firemních systémů – uvolňují kapacitu IT oddělení a společnosti se mohou zaměřovat na projekty, kterými mohou dosáhnout skutečně konkurenceschopné pozice.

Co to znamená pracovat prakticky odkudkoli a téměř z jakéhokoli zařízení?

Nabídka služeb Office 365 vám umožňuje pracovat s e-mailem, dokumenty a daty prakticky odkudkoli a téměř z jakéhokoli zařízení – ve známém prostředí v počítači, telefonu i prohlížečích.
Předpokladem je tedy používání vhodného zařízení, připojení k Internetu a podporované verze prohlížečů Internet Explorer, Firefox nebo Safari. Přístup z mobilních zařízení vyžaduje podporu připojení Wi-Fi a závisí na dostupnosti sítě. Některé mobilní funkce vyžadují systém Office Mobile 2010, který je součástí některých telefonů Windows Phone a Nokia. Systém Office Mobile 2010 není součástí aplikací ani sad systému Office 2010, ani webových aplikací Office Web Apps. Funkce webových aplikací Office Web Apps, systému Office Mobile 2010 a systému Office 2010 se liší.

Co se stane na konci zkušební verze služeb Office 365?

Počínaje aktivací zkušební verze mají účastníci 30 dnů na rozhodnutí, zda budou služby dále využívat jako placené. Rozhodnete-li se nepokračovat formou placené nabídky, váš zkušební účet bude ukončen.

Kontakty

Solidea
Tomáš Štěpánek
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kontakty

Aplikace365
David Aschermann
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.